FANTAZIE - Trávník s PROFI efektem

Nový produkt

Tekuté trávníkové hnojivo FANTAZIE - Trávník s PROFI efektem 500 ml NÁHRADNÍ BALENÍ 

Speciální regenerační Tekuté hnojivo pro hnojení a stimulaci trávníku. Vysoce koncentrované hnojivo roztokového typu s vyváženým poměrem živin pro plnohodnotnou výživu trávníku. Neobsahuje balastní látky, které způsobují zasolení půdy. Je zdrojem rychle působícího hořčíku pro sytě zelené vybarvení trávníku. 

Více informací

105 Kč s DPH

Více informací

Tekuté trávníkové hnojivo FANTAZIE - Trávník s PROFI efektem 500 ml NÁHRADNÍ BALENÍ

Speciální regenerační Tekuté hnojivo pro hnojení a stimulaci trávníku. Vysoce koncentrované hnojivo roztokového typu s vyváženým poměrem živin pro plnohodnotnou výživu trávníku. Neobsahuje balastní látky, které způsobují zasolení půdy. Je zdrojem rychle působícího hořčíku pro sytě zelené vybarvení trávníku. Podporuje schopnost odnožování trav. Zvyšuje odolnost trav proti stresovým faktorům. Podporuje vitalitu trav. K dispozici s praktickým aplikátorem s objemem hnojiva 900 ml nebo jako náhradní náplň s objemem hnojiva 500 ml.

Obsahuje mimo NPK živiny rovněž velmi významný hořčík a železo.

Hlavní výhody kapalného hnojiva FANTAZIE Trávník s PROFI efektem:

  • kvalitní kapalné trávníkové hnojivo
  • nezasoluje půdu
  • vhodné pro podzimní výživu trávníků
  • možnost 900 ml balení s praktickým aplikátorem - možnost opakovaného použití (balení 500 ml jako náhradní náplň).

Nové kapalné hnojivo FANTAZIE Trávník s PROFI efektem v 900 ml balení obsahuje praktický aplikátor, který zajišťuje velmi jednoduchou a rychlou aplikaci.

Hadici zasunete do aplikátoru, posuneme páčku do pozice ON a ihned můžete provést postřik.

Praktický uzávěr umožnuje tedy nejen zapnutí (ON), vypnutí aplikátoru (OFF), ale také přerušení aplikace s možností pozdější aplikace.

Dopuručujeme