"Vstupte s námi do zahrady"

travniky.net nabízíme kompletní práce, péči a služby spojené s Vaší zahradou, od zpracování zahradním architektem přes realizace po následnou údržbu. Nabídka zahradní techniky, zahradní nářadí v e-shopu vychází z vlastních zkušeností ve výrobě fi. WOLF-Garten.

Návrhy a realizace trávníku, zahrádek, zahrad a parků. Kompletní zpracování práce dle přání zákazníka a následná realizace.

Zakládání travních ploch, výsevem příp. travními koberci. 

Údržba a regenerace trávníků a zahrad, jednorázová, pravidelná, i s neřešitelnými problémy na vaší zahradě si dokážeme poradit.

Vertikutace / provzdušnění prořezání travního drnu. Odumřelé části rostlin, zbytky pokosené trávy, plevel a mech vytvoří během vegetace ve vašem trávníku nepropustnou vrstvu. Tato vrstva nazývaná travní plsť, zabraňuje pronikání vody a živin do půdy až ke kořenovému systému. Následné hnojení dlouhodobými, osobně vyzkoušenými hnojivy. Práce potřebné pro ošetření každého trávníku.

Aerifikace / hloubkové provzdušnění plnými nebo dutými hroty do hloubky cca 6cm, následuje pískování křemičitým pískem 

Závlahové systémy, automatické závlahy je řešení v naší péči o travnaté plochy, zahradní výsadbu a záhony. S dobou stále aktuálnější téma způsobu úspory vody a péči o zahradu. 

Vertikální zahrady samozavlažovací systém vertikální zahrady především určený do interiérů kanceláří, hotelů, vstupních prostor, hal a pod. Za určitých podmínek i pro venkovní použití - každá hospodyňka může mít zahrádku při ruce.

Prodej - zahradní technika, drobné nářadí WOLF-Garten a doplňky, které známe z naší zahradnické činnosti.

Ceny všech realizací a údržby jsou smluvní, vzhledem k náročnosti a způsobu provedení. Cenové nabídky pouze po osobním kontaktu se zákazníkem a společné konzultaci na místě realizace.

E-shop travniky.net, Zahradní technika, nářadí a potřeby pro zahrádkáře, farmáře Vám nabízí ucelený výběr zboží, které známe a můžeme ho nabídnout sami sobě.