Trávníkové hnojivo podzimní Basic NK - 25kg Zobrazit větší

Trávníkové hnojivo podzimní Eurosport NK P56 25kg

1230356

Nový produkt

Profesionální bezfosforečné trávníkové dlouhodobě působící hnojivo s hořčíkem a posilujícím účinkem pro růst trávníku. Vhodné pro letní a podzimní doplnění živin.

Více informací

2 375 Kč s DPH

Více informací

NK 17 - 0 - 22 + 3% MgO. Profesionální bezfosforečné trávníkové dlouhodobě působící hnojivo s hořčíkem a posilujícím účinkem pro růst trávníku. Pro hnojení trávníků s vysokým obsahem fosforu v půdě a vysokou potřebou draslíku.

  • NK trávníkové dlouhodobě působící hnojivo pro hnojení trávníků s vysokým obsahem fosforu v půdě a vysokou potřebou draslíku. Obsahuje látky posilující růst - PlantaCur® P56.    

  • Aplikací hnojiva se zlepšuje zásobení živinami a současně se rostliny posilují prostředkem PlantaCur® P56, který zlepšuje vitalitu růstu a podporuje kořenový system.

  • PlantaCur® P56 je extrakt, který je patentovaným postupem vyrobený z Lychnis viscaria. Extrakt je registrovaný u BVL pod značkou ComCat®.

  • Hnojivo obsahuje tři typy dusíku - amonný, močovinový a obalovaný dusík. Tato kombinace rychle působících a dlouhodobě působících dusíků zajišťuje rovnoměrnou a optimální výživu trávníků.  

  • Dlouhodobě působící dusík zabraňuje nárazovému růstu trávy, současně minimalizuje popálení trávníku. Dlouhodobý dusík zabraňuje vyplavení živin.

  • Kombinací neobalené močoviny s inhibitorem ureázy NBPT se zabraňuje ztrátám plynného dusíku, čímž se zvyšuje účinnost hnojení.

  • Vysoký obsah draslíku posiluje trávník v letním období před stresovými situacemi ze sucha a zvyšuje odolnost proti chorobám.

  • Při podzimním hnojení se zvyšuje zásobení draslíku půdě, který pomáhá posílit trávník před zimním obdobím a podporuje jeho dobré přezimování.

  • Hořčík podporuje tvorbu chlorofilu a fotosyntézu.

  • Bezprašné a otěru odolné granule mají vynikající aplikační vlastnosti, které usnadňují manipulaci a zajištují ideální rozložení živin v trávníku.

 

Složení NPK: 17-0-22 + 3% MgO (dusík-fosfor-draslík + magnezium)

Délka působení: 10 - 12 týdnů

Balení 25 kg vystačí na plochu 625 - 1250 m2

Dávkování: okrasný trávník 20 - 25 g/m², sportovní trávník 25 - 40 g/m², po aplikaci trávník zalít

Granulace: standard (1,0 - 4,0 mm)

Použití: na podzim a během celého vegetačního období, pro sportovní a okrasné trávníky. 

Z vlastní zkušenosti používáme toto hnojivo i v průběhu léta, kdy není potřeba velká dávka dusíku.

Dopuručujeme