Vápenaté hnojivo Calcigran® Zobrazit větší

Vápenaté hnojivo Calcigran® - 25 kg

1285100

Nový produkt

Vápno pro trávník. Calcigran® granulované vápenaté hnojivo. Vápenaté hnojivo pro trávníky 95 % CaCO3 bezprašné, je schváleno i pro ekologické zemědělství.

Více informací

849 Kč s DPH

Více informací

Vápno pro trávník. Calcigran® granulované vápenaté hnojivo. Vápenaté hnojivo pro trávníky 95 % CaCO3 bezprašné, je schváleno i pro ekologické zemědělství.

  • Vápenaté hnojivo optimálně zásobuje substrát vápníkem a zvyšuje pH vegetační vrstvy.
  • Je stálé a trvalé, velmi jemně granulované vápenaté hnojivo s okamžitou účinností více jak 40%. To zaručuje zejména na písčitých substrátech dobré, okamžité a také dlouhodobé působení.
  • Předností tohoto vápenatého hnojiva je absence mazlavosti, čímž se zamezuje zašpinení trávníku, které se vyskytuje u jiných granulovaných vápenatých hnojiv.
  • Velmi jemná granulace zajišťuje vynikající průnik hnojiva i do nejhustších a nízce sečených trávníku. Díky jemnému granulátu je aplikace hnojiva velmi rovnoměrná a bezprašná.
  • Vyráběno procesem změkčování vody jako uhličitanový vápník s obsahem 95% CaCO3. Při výrobě nejsou používány příměsi syntetických látek. Dodatečně je hnojivo obohacováno o 3% MgCO3, to odpovídá 1,5% MgO a dále o stopové množství bóru. Zásaditá účinná složka je tvořena jako CaO: 50 %
  • Schváleno i pro ekologické zemědělství. Hnojivo se může použít během celého roku, zejména pak v období od února do srpna.

Dávkování: fotbalové hrište, ostatní trávníky 150 - 200 g/m², golfový green 100 - 150 g/m²
Použití: Během celého roku, zejména v obodobí od února do srpna.
Granulace: 95 % 0,3 - 1,2 mm Obsah balení: 25 kg, na plochu 125 - 250m²

Dopuručujeme

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: